KONST / Litografier / Färglitografi 14299489
nr 1429 9489
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Stockholm. Färglitografi, bildmått: 43x60cm, yttermått inklusive ram: 62x79cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:44:08
100 kr
150 kr
200 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist